Miguel Bernardeau Kimdir? Elite Dizisi Guzmán

Elite dizisinde Guzman karakterini oynayan Miguel Bernardeau kimdir? Miguel Bernardeau yaşı, boyu, sevgilisi, Instagram hesabı, oynadığı dizi ve filmler gibi detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızı okumaya devam edin!

Miguel Bernardeau Kimdir?

Elite dizisinde oynadığı Guzman karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Miguel Bernardeau hakkındaki detaylar merak edilmektedir. Son zamanların en popüler oyuncuları arasında olan Bernardeau’yu gelin yakından tanıyalım. 12 Aralık 1996 tarihinde İspanyda’da doğan oyuncu ünlü bir aileden geliyor. İspanyol oyuncu Ana Duato ve yapımcı eşi Michalengelo Angel’in oğlu olan oyuncunun ünlü olması sürpriz değil.. Çocukluk yıllarını İspanya’nın Madrid şehrinde yaşayan oyuncu ilk olarak Santa Monica Koleji’nde okudu. Daha sonra Los Angeles’ta yer alan Dramatik Sanatlar Akademisi’ne kabul aldı. Bu başarının ardından Bernardeau’nun başarılı bir oyuncuya dönüşeceği kesinleşmiş oldu.

Miguel Bernardeau kişisel yaşamında sporla oldukça yakından ilgili. Instagram hesabından sık sık sörf yaparken fotoğraf ve videolar paylaştığı görülüyor. Oyuncu bunun yanı sıra farklı ülkelere seyahat ederek yeni deneyimler yaşamayı da çok seviyor. Piyano çalmayı da seven oyuncunun on parmağında on marifet desek yeridir..

Miguel Bernardeau Kariyer

Miguel Bernardeau’nun oyunculuk serüveni İspanya’da Cuentame Como Paso isimli bir dizide yer almasıyla başladı. 2016 yılında bir filmde asker olarak küçük bir rolde oynayan sanatçı, 2017 yılında İngilizce adı It’s for Your Own Good olan Es Por Tu Bien filminde rol aldı. 2018 yılına gelindiğinde Sabuesos adlı dizinin kadrosuna katılarak Isaac karakterini oynadı. Aynı yıl Elite dizisinin 1.sezon kadrosuna dahil oldu. Dizide zengin bir ailenin çocuğu Guzman karakteri olarak karşımıza çıktı. Dizinin 4 sezonunda da aktif olarak yer alan oyuncunun dizide Mina El Hammani’nin oynadığı Nadiya karakteriyle yaşadığı aşk çok konuşuldu. Önümüzdeki günlerde hem Elite’in 4.sezonu hem de Guzman ve Nadiya ilişkisinin anlatıldığı Elite Öyküler yayınlanacak. 14-18 Haziran arasında yayınlanacak bölümlerde çiftin Las Encinas’a başlamadan önceki yaz birlikte yaşadıkları olaylara değinilecek. Bilindiği üzere Nadiya karakteri dizinin 3.sezonunda eğitim için New York’a taşınmıştı. Guzman ise aldığı disiplin cezasından dolayı 1 sene daha okulda kalmıştı. Kardeşi tarafından aldığı bir parti davetine katılan Nadiya’nın yolu büyük aşkı Guzman ile kesişecek. İkilinin birbirinden ayrı zamanlarda neler yaptıkları ve tekrar sevgili olup olmayacakları merak ediliyor. Fragmandan bu soruların cevabını almak ise mümkün olmuyor..

Miguel Bernardeau hakkında merak edilen bir başka detay da bir sonraki projesinin ne olacağıydı. Yakın zamanda çıkan habere göre Narcos dizisinin yapımcı şirketi tarafından ortaya koyulacak Playa Negra adlı yapım için çalışmalara başlandı. Yaklaşık 1 saatlik süreli bölümlerden oluşacak 8 bölümlük dizinin başrolünde Miguel Bernardeau’nun olması bekleniyor. Gençlik dizisi olarak karşımıza çıkacak Playa Negra’nın konusu ise şöyle: Hugo adında bir genç babasını öldürdüğünü düşündüğü bir kişiyi takip ederek bir adaya gidecek. Kanarya adalarında çekilen dizide Hugo karakterini Miguel Bernardeau oynayacak. Gittiği adada vakitlerinin büyük kısmını sörf yapmaya ayıran bir arkadaş grubuyla tanışan Hugo, bu grupla birlikte adanın bir sürü kirli sırrının olduğunu fark edecek. Miguel Bernardeau’nun kişisel hayatında da sörf yapmayı sevdiği için role hazırlanırken zorlanmadığı görülüyor. Dizide ünlü oyuncunun yanı sıra kimlerin rol alacağı ise merak konusu..

Miguel Bernardeau Yaşı:26

Boyu/ Kilosu:1.73/79

Burcu: Yay

Sevgilisi: Bir dönem Elite dizisinde oynayan rol arkadaşı Ester Exposito ile aşk yaşamıştır. Şimdilerde ise şarkıcı Aitana Ocana ile sevgili olduğu bilinmektedir.

Instagram Hesabı: @miguel_bernardeau

About admin

Check Also

Itzan Escamilla Kimdir? Elite Dizisi Samuel

İspanyol aktör Itzan Escamilla, genç yaşta başarılı bir kariyere imza atmış ve özellikle Netflix’in popüler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.