Jaime Lorente Kimdir? Elite Dizisi Nano

Jaime Lorente kimdir? Jaime Lorente yaşı, kilosu, boyu, Instagram hesabı, sevgilisi kimdir gibi detaylar yazımızda!

Jaime Lorente Kimdir?

12 Aralık 1991 tarihinde Avrupa’nın meyve bahçesi olarak bilinen Mucia şehrinde dünyaya gelen Jaime Lorente İspanyol bir oyuncudur.  Julia isminde bir ablası vardır. Tam adı Jaime Lorente Lopez olan ünlü, çocukluğundan beri tiyatroya ilgi duymaktadır. İspanya’nın en eski kurumlarından biri olan La Escule Superior de Arte Dramatico de Murcia yani Murcia Dramatik Sanat Yüksek Okulu’nda eğitim almıştır. Mavi gözlere ve kıvırcık saçlara sahip olan oyuncunun yakışıklı olduğu düşünülmektedir. 

Jaime Lorente Kariyeri

Tiyatroya aşık olduğunu her fırsatta dile getiren oyuncu 24 farklı ülkede sergilenen tiyatro oyunlarında yer almıştır. Bir röportajda tiyatro hakkındaki düşünceleri sorulduğunda “Orası benim evim. Oyunculuk yapmaktan çok keyif aldığım yer. Söz konusu sanat zaman şüphesiz en sevdiğim şey.” Demiştir. 

2016 yılında Historias Romanticas Cabronas filminde oynadığı David karakteriyle ilk sinema deneyimini yaşamıştır. Aynı yıl El Secreto de Puente Viejo adlı dizide Mato karakterini oynamıştır. Tüm dünyada milyonlarca kişinin beğenisini kazanan Netflix yapımı İspanyol dizisi La Ca de Papel dizisinde Denver karakterini oynamıştır. Bu rolü sayesinde ünlenen oyuncu, dizinin 4 sezonunda da yer almıştır. Bu dizinin ardından yine Netflix yapımı Elite dizisinde oynadığı Nano karakteriyle ününe ün katmıştır. Oyuncu son olarak Amazon Prime tarafından yayınlanan El Cid adlı İspanyol dizisinde oynamıştır. 

Jaime Lorente sanatçı kişiliğiyle bilinir. Çocukluğundan beri yazdığı tüm şiirleri bir arada topladığı “A propósito de tu boca” isimli bir kitabı 2019 yılında çıkarmıştır. Laime çekimlerden kalan boş vakitlerinde seyahat ederek yeni yerler keşfetmeyi sevmektedir. 

Jaime Lorente Instagram hesabını aktif olarak kullanan ünlüler arasındadır. Haziran 2021 itibariyle 14,1 milyon takipçiye sahiptir. 300’ün üzerinde gönderisi bulunan ünlü sık sık setlerden hikaye paylaşımı yapmaktadır. 

Jaime Lorente 2018 yılından beri İspanyol oyuncu Maria Pedraza ile aşk yaşamaktaydı. İkili Madrid’de yer alan evlerinin balkonunda korona virüs sürecinde yoğun olarak çalışan sağlık çalışanlarını desteklemeye yönelik olarak gerçekleştirilen alkışa katılırken görüntülenmişti. 

Pedreza La Casa de Papel’İn ikinci sezonunda Alison Parker, Elite dizisinde ise Marina karakterini oynamıştır. Rol arkadaşı olan ikili birlikteliklerine 3  yıl kadar devam ettiler. 

Ancak bir süre önce ikilinin birbirlerini takip etmediği ve birbirleriyle olan fotoğrafları sildikleri fark edildi. İkilinin hayranları tarafından fark edilen bu durum ikilinin ayrıldığı yönündeki iddiaların güçlenmesine neden oldu. Görünüşe göre Maria Pedreza şimdilerde bir başka aşka yelken açmış durumda. Jamie Lorente’nin ise resmi olarak açıkladığı ya da sosyal medya hesabında paylaştığı bir sevgilisi bulunmuyor. 

Jaime Lorente yaşı: 29

Boyu/Kilosu: 1.74/78

Burcu: Yay

Sevgilisi: Bilinmiyor. 

Instagram hesabı: @jaimelorentelo

About admin

Check Also

Itzan Escamilla Kimdir? Elite Dizisi Samuel

İspanyol aktör Itzan Escamilla, genç yaşta başarılı bir kariyere imza atmış ve özellikle Netflix’in popüler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.